Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Otepē vasaras biatlona Baltijas kausa sacensībās ar kopēju startu izcīnīja pirmo vietu.

Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) pagājušā gada septembrī par antidopinga noteikumu pārkāpumu - neatrašanos noteiktajā vietā trīs reizes gada laikā - piesprieda Rastorgujevam 18 mēnešu diskvalifikāciju, kas noslēdzās 11.septembrī.

Sestdien Rastorgujevs atgriezās sacensību apritē ar piekto vietu sprinta sacensībās.

Savukārt svētdien 12 kilometru sacensībās ar kopēju startu Rastorgujevs kļūdījās tikai divas reizes pēdējā no četrām šaušanām. Viņš finišu sasniedza pēc 32 minūtēm un 9,85 sekundēm.

Otrajā un trešajā vietā ierindojās igauņi Rene Zahna un Raido Renkels, kuri piekāpās Latvijas biatlonistam attiecīgi desmit un 28 sekundes.

Vēl Edgars Mise, pieļaujot pa vienai kļūdai pirmajā un trešajā ugunslīnijā, atpalika no Rastorgujeva gandrīz divas minūtes un ieņēma desmito vietu, kamēr Gints Lūsis finišēja 17.pozīcijā.