Rīgas Nacionālajā sporta manēžā turpmāk saimniekos sporta skola 'Arkādija'
Foto: DELFI

Lai nodrošinātu resursu efektīvu izmantošanu, turpmāk Rīgas Nacionālajā sporta manēžā saimniekos Sporta skola "Arkādija", tā trešdien, 10.martā, tika nolemts Rīgas domes sēdē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Manēža tiks nodota sporta skolas "Arkādija" lietošanā un apsaimniekošanā, tajā skaitā sporta infrastruktūras publiskās pieejamības nodrošināšanai, nosakot nekustamajam īpašumam sporta bāzes statusu. To plānots veikt līdz šā gada 31.maijam.

Līdz šim Rīgas Nacionālā sporta manēža ik gadu aptuveni 70% no noslodzes laika tika izmantota pašvaldības izglītības iestāžu sporta nodarbībām, kā arī 15% līdz 20% – pilsētas, valsts un starptautiska līmeņa sporta sacensību norisei dažādos sporta veidos.

Turpmāk Sporta skola "Arkādija" nodrošinās līdzšinējo Rīgas Nacionālās sporta manēžas pamatfunkciju – sporta infrastruktūras publiskās pieejamības nodrošināšanu trešo personu īstenotajiem treniņiem, sacensībām un pasākumiem.

Nododot sporta bāzi izglītības iestādes apsaimniekošanā, tiks optimizēts pašvaldības iestāžu tīkls, saglabājot sportošanas iespēju pieejamību, kā arī nodrošināta efektīvāka sporta skolas "Arkādija" darba organizācija, treniņprocesa pārraudzība un norise. Tāpat arī tiks nodrošināta pilnvērtīgāka medicīnas un fizioterapijas nodrošināšana treniņu vietā un veikta resursu optimizēšana efektīvākai sporta infrastruktūras apsaimniekošanai.

Rīgas Nacionālā sporta manēža ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esoša pašvaldības sporta iestāde, kas nodrošina iekštelpu sporta infrastruktūru sporta un kultūras pasākumu īstenošanai. Tās darbības mērķis ir veselīgas atpūtas iespēju organizēšana un fiziski aktīva dzīvesveida popularizēšana un veicināšana.

Manēža celta 1965. gadā, pēc arhitektu Viktora Mellenberga un Edvīna Ābula projekta. Zemesgabala kopējā platība ir 19 821 m2, arēnas laukuma platība 1855 m2, un tajā ir 2400 skatītāju sēdvietas.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form