Rīgas Sporta laureātā balvu par mūža ieguldījumu sportā saņems Jānis Skredelis
Foto: F64

"Rīgas Sporta laureāts 2014" svinīgajā ceremonijā šogad balvu par mūža ieguldījumu sportā saņems kādreizējais futbola treneris Jānis Skredelis, informē Rīgas Dome.

Piektdien, 12. decembrī, kultūras pilī "Ziemeļblāzma" svinīgā noslēguma ceremonijā "Rīgas Sporta laureāts 2014" sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, sporta komandas, kā arī pasniegs balvu par mūža ieguldījumu un noteiks 2014. gada sporta notikumu Rīgā.

Konkursu "Rīgas sporta laureāts 2014" organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta darbiniekus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un veicināšanā. Pasākumā balvas pasniedz vairākās nominācijās: "Rīgas labākais sportists/te", "Rīgas labākais paralimpiskais sportists/te", "Rīgas labākā sporta spēļu komanda", "Rīgas labākā ekipāža/komanda", "Rīgas labākais treneris", "Gada notikums sportā", kā arī "Uzlecošā zvaigzne sportā" un nominācijā "Par mūža ieguldījumu sportā".

Šogad nominantu vidū ir tādi zināmi sportisti un treneri kā pludmales volejbolisti Mārtiņs Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs, cīkstone Laura Skujiņa, basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota, treneri Aigars Aglenieks, Mārīte Lūse u.c.

"Rīgas Sporta laureāts 2014" nominācijas:

Gada labākais sportists - Andrejs Magers (sambo), Kārlis Krišs Matuzels (kamaniņu sports), Elvijs Misāns (vieglatlētika), Jānis Šaltāns (peldēšana), Jānis Blūms (basketbols), Toms Petruševics (snovbords)

Gada labākā sportiste - Diāna Mitrjaikina (kikbokss), Jeļena Ostapenko (teniss), Anete Jēkabsone-Žogota (basketbols), Vita Matīse (burāšana), Laura Skujiņa (brīvā cīņa), Dana Kolidzeja

Gada labākais treneris - Gaļina Broka (peldēšana), Jānis Gailītis (basketbols), Visvaldis Freidenfelds (brīvā cīņa), Mārīte Lūse (vieglatlētika), Karīna Šakurova (futbols), Aigars Aglenieks (smaiļošana un kanoe)

Gada labākā sporta spēļu komanda - Latvijas sieviešu kērlinga izlase/Sporta klubs "OB" (kērlings), RTU/ "Robežsardze" (volejbols), "TTT Rīga" (basketbols)

Gada labākā ekipāža/ komanda - Jeļena Rubļevska/ Pāvels Švecovs (pieccīņa), Mārtiņš Pļaviņš/ Aleksandrs Solovejs (pludmales volejbols), Kārlis Treijs/ Anastasija Krivošejeva (sporta dejas)

Gada notikums sportā - Eiropas komandu čempionāts vieglatlētikā II līga; Eiropas kauss Sprinta triatlonā; "Nordea" Rīgas maratons

Tags

Anete Jēkabsone-Žogota Eiropa Elvijs Misāns Izglītība Jānis Blūms Jeļena Ostapenko Jeļena Rubļevska Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Mārtiņš Pļaviņš Nordea Rīgas dome Robežsardze TTT Rīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form