Čempiones Kocēnu "Rubenes" dāmu komanda piektdien izcīnīja uzvaru "Elvi florbola līgas" izslēgšanas spēļu pusfināla trešajā cīņā, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

"Rubene" viesos ar 6:4 (3:2, 0:1, 3:1) apspēlēja "Rīgas Lauvas".

Uzvarētājām ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Juta Muravska, kamēr pretiniecēm divus vārtus iemeta Paula Zute.

Pretēji iepriekšējām divām pusfināla cīņām Kocēnu dāmām šī spēle izvērtās krietni grūtākā. Viešņas atklāja spēles rezultātu, tomēr pirmā perioda 15.minūtē nonāca iedzinējos (1:2). Līdz trešdaļas beigām "Rubenei" izdevās pārņemt vadību, turklāt ar vārtu guvumu perioda pēdējā sekundē atzīmējās Paula Egle (3:2).

Otrajā trešdaļā mājiniecēm izdevās izlīdzināt spēles rezultātu, taču trešo periodu viešņas iesāka ar diviem gūtiem vārtiem, panākot jau 5:3. "Rīgas Lauvas" vienus vārtus gan atguva, tomēr "Rubenes" florbolistes pusotras minūtes laikā atjaunoja divu vārtu pārsvaru un nosargāja uzvaru.

Pusfināla sērijas ceturtā spēle norisināsies sestdien Rīgā.

Tikmēr otrā pusfināla sērijā "Ķekava" atrodas vadībā ar 2-0 pret NND.

Kā zināms, sieviešu un vīriešu čempionātā medaļu likteni izšķirs atsevišķi mači 9.aprīlī "Arēnā Rīga".

"Elvi" florbola līgā sievietēm šosezon bija par divām komandām vairāk nekā pirms gada. Lai arī savu dalību jaunajā čempionātā nepieteica pagājušās sezonas bronzas medaļniece RSU, komandām Kocēnu "Rubene", "Ķekava" un Ķekavas "Bulldogs" pievienojās trīs jaunpienācējas no pirmās līgas.

Visas sieviešu komandas arī 2016./2017.gada sezonā drīkstēs spēlēt virslīgā.