Samoilovs un Ikauniece-Admidiņa - Jūrmalas gada sportisti
Foto: Publicitātes foto

Par 2015. gada labākajiem Jūrmalas sportistiem izvēlēti vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, informē Jūrmalas dome.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pavisam tika apbalvoti sporta laureāti 12 nominācijās.

Aleksandrs Samoilovs starptautiska mēroga sasniegumos palicis nepārspēts jau ceturto gadu, savukārt Laura Ikauniece-Admidiņa, kura šogad izcīnījusi bronzas medaļu Pasaules čempionātā vieglatlētikā, par Gada sportisti Jūrmalā atzīta otro gadu pēc kārtas. Ikaunieces-Admidiņas trenerim Andim Austrupam piešķirta "Gada trenera" balva.

Nominācijā "Gada labākā komanda individuālajos sporta veidos" apbalvotas pludmales volejbolistes Tīna Laura Graudiņa un Paula Nikola Ņečiporuka, kuras izcīnījušas 1. vietu Eiropas U18 čempionātā pludmales volejbolā.

Par Gada notikumu sportā atzīts Majoru pludmalē maijā notikušais 2015 CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā "Jurmala Masters". Tas bijis jau otrais starptautiska mēroga pludmales volejbola čempionāts, kas norisinājies kūrortpilsētā. Nākamajos gados Jūrmalā gaidāmas vēl augstāka līmeņa pludmales volejbola sacensības – CEV "Masters" gan sievietēm, gan vīriešiem 2016. gadā un Eiropas čempionāta finālposms 2017. gadā. Kopumā 2015. gadā Jūrmalā rīkots vairāk nekā 400 dažāda mēroga sporta sacensību un pasākumu vairāk nekā 20 sporta veidos.

Par "Gada uzlecošo zvaigzni" Jūrmalas sportā atzīta basketboliste Nikola Ozola, kura piedalījusies Eiropas jaunatnes olimpiādē Gruzijā, Eiropas U16 čempionātā Portugālē, kur izcīnīta 5. vieta, un kandidē uz vietu U17 valsts izlasē dalībai Pasaules čempionātā Spānijā 2016. gadā.

Kartingists Valters Zviedris atzīts par labāko nominācijā "Gada sportists tehniskajos sporta veidos". Zviedris šogad startējis 20 Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās, septiņas reizes kāpis uz goda pjedestāla, trijās no tām bijis pirmais un četrās sacensībās – otrs labākais.

Par "Gada sporta senioru" atzīts Aigars Polis, kurš izcīnījis 1.vietu pauerliftingā senioru 2. grupā WPC versijā Latvijas, Baltijas valstu un Eiropas čempionātos.

Par "Gada komandu" atzīta handbola komanda "Jūrmalas sports", kas izcīnījusi 3. vietu Latvijas čempionāta handbola virslīgā. "Jāņa Roviča Boksa klubs" apbalvots nominācijā "Gada sporta klubs", kura dalībnieki šogad izcīnījuši vairākus desmitus medaļu Latvijas un starptautiskos turnīros.

Nominācijā "Gada sporta skolotājs" apbalvots Māris Meiers, Pumpuru vidusskolas sporta skolotājs, bet balvu par mūža ieguldījumu Jūrmalas sporta attīstībā saņēmusi Natālija Maculēviča, mākslas vingrošanas trenere ar gandrīz 50 gadu darba stāžu. Trenere savas darba gaitas Jūrmalā uzsākusi 1968. gadā un ir sagatavojusi daudzas Latvijas izlases dalībnieces.

Gada balva sportā kūrortpilsētā tiek piešķirta jau septiņpadsmito gadu, lai novērtētu sportistu panākumus un pateiktos tiem, kuri veicinājuši veselīgu un sportisku dzīvesveidu jūrmalnieku vidū. Vērtējot sportistus, tiek ņemti vērā sasniegumi un rezultāti pasaules, Eiropas, Baltijas un Latvijas čempionātos un sacensībās.

Tags

Aleksandrs Samoilovs Jūrmalas dome Laura Ikauniece
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form