Latvijas hokejista Sanda Ozoliņa pārstāvētā Kolorādo komanda "Avalanche" svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē savā laukumā zaudēja Detroitas "Red Wings" ar 3:4 (2:0, 1:2, 0:2).
Otrā perioda desmitajā minūtē Aless Tanguja "Avalanche" pārsvaru palielināja līdz 3:0. Turpmāk vārtus guva tikai "Red Wings" hokejisti. Uzvaras vārtus nepilnas četras minūtes pirms spēles beigām guva Brendans Šanahans, nodrošinot Detroitas komandas uzvaru ar 4:3.

Kopumā Ozoliņš izpildīja vienu metienu, bet lietderības koeficients viņam pozitīvs - plus divi. Ozoliņš spēles otrajā periodā izpelnījās sodu par kaušanos.