Latvijas vadošais smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs sestdien Polijā izcīnīja desmito vietu Pasaules kausa pirmā posma kanoe airēšanā 200 metru distancē.

B fināla sacensībās 2017.gada vicečempions Rumjancevs uzrādīja laiku 35,615 sekundes, izcīnot uzvaru un tuvāko sekotāju apsteidzot par 0,132 sekundēm. Tā kā A finālā iekļuva deviņi sportisti, uzvarot B finālu, Latvijas pārstāvis šajā disciplīnā ieguva desmito pozīciju.

Šīs disciplīnas B finālā startēja arī Roberts Akmens, kurš gan palika septītais starp deviņiem konkurentiem, bet summā viņš ieguva 16.vietu.

Pirms tam sestdien pusfinālā Rumjancevs savā airējumā uzrādīja ceturto ātrāko laiku, kas viņam lika palikt uzreiz aiz A finālā iekļuvušajiem. No iekļūšanas A finālā viņu šķīra 0,104 sekundes. Tikmēr Akmens savā pusfināla braucienā palika piektais.

Pirms tam ceturtdien notikušajās priekšsacīkstēs Rumjancevs un Akmens uzvarēja savos airējumos, droši iekļūdami pusfinālā.

Pasaules kausa pirmais posms Polijā ilgs līdz svētdienai.