Ceturtdien ar divam spēlēm Rīgā sāksies Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) virslīgas čempionāts, kurā piedalīsies 12 komandas. Virslīgas komandas būs sadalītas divās apakšgrupās, kas līdz šā gada beigām izspēlēs divus apļus.

Trešajā aplī no nākamā gada 25.janvāra līdz 1.aprīlim katra vienība pa reizei sacentīsies ar otras apakšgrupas komandām. Turnīra tabulas A un B apakšgrupā tiks veidotas atsevišķi.

Katras apakšgrupas labākās astoņas vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā, kur ceturtdaļfinālos, pusfinālos un finālā kļūs zināms galīgais vietu sadalījums. Izslēgšanas turnīrs risināsies no 5.aprīļa līdz 5.maijam.

A apakšgrupa: "RTU/Klondaika", "Rapa/Rīgas zieds", "Lauma", "Rīdzene", BK "Ventspils", VID.

B apakšgrupa: "Universitātes sports", "TTT-Rīga", LPA, LSPA, "Cēsis/Kalna rauduvītes", "TTT-Rīga II".

LSBL pirmo divu nedēļu spēļu kalendārs:

5.oktobris

Rīgā, LNSS zālē plkst.19.15 "Universitātes sports" - "TTT/Rīga II"
Rīgā, LNSS zālē plkst.20.30 "RTU/Klondaika" - VID

7.oktobris

Rīgā, LNSS zālē plkst.15 "Universitātes sports" - "TTT-Rīga"
Rīgā, LSPA zālē plkst.17 VID - "Rīdzene"
Rīgā, LSPA zālē plkst.18.30 "RTU/Klondaika" - "Rapa/Rīgas zieds"

8.oktobris

Rīgas 47.vsk. zālē plkst.12 "TTT-Rīga II" - LSPA
Ventspilī plkst.13 BK "Ventspils" - "Lauma"
Priekuļu vsk. zālē plkst.14 "Cēsis/KN" - "TTT-Rīga"

12.oktobris

Rīgā, "Daugavas" SN plkst.18.30 "Rapa/Rīgas zieds" - VID

14.oktobris

Liepājā plkst.13 "Lauma" - "RTU/Klondaika"
Rīgā, "Rīdzenes" zālē plkst.13 "Rīdzene" - BK "Ventspils"
Liepājā plkst.14.30 LPA - "Universitātes sports"

15.oktobris

Rīgā, Hanzas vsk. zālē plkst.12 VID - BK "Ventspils"
Liepājā plkst.12 LPA - "TTT-Rīga".
LSBL virslīgas komandu sastāvi:

* "RTU/Klondaika"

Signe Ose, Antra Jahoviča, Līga Bergvalde, Agnese Eimane, Zane Teilāne, Anete Brice, Agnese Brašmane, Santa Lemša, Baiba Nipere, Selga Alksne, Ināra Jākobsone, Anita Teilāne, Anita Gailuma, Liene Spīgule, Sanita Sila.

* "Universitātes sports"

Zanda Redāla, Svetlana Zitāne, Kristīne Žeimute, Ieva Ozoliņa, Edīte Daugina, Inese Melnace, Inese Jansone, Vita Druka, Evelīna Kandere, Dzintra Mežzaķe, Maija Tjarve, Līga Jansone, Evita Done.

* "Rapa/Rīgas zieds"

Anete Jēkabsone, Kristīne Kārkliņa, Zanda Gulbe, Ilze Zemmere, Dita Krumberga, Elīne Kalniņa, Diāna Zariņa, Anta Riekstiņa, Olga Kartjanoviča, Sanita Pētersone, Laura Audere, Lauma Reķe, Elīne Galilējeva.

* "TTT/Rīga"

Ingūna Markūne, Zane Kačkāne, Ilze Ieviņa, Ieva Tāre, Dace Cinīte, Anita Mikāle, Sanita Dvinska, Anita Eglīte, Gunita Vīksna, Inga Kvasņika.

* "Lauma"

Jana Appena, Baiba Sproģe, Aija Ādiņa, Ilze Dukāte, Baiba Pevko, Baiba Done, Aija Skudriņa, Baiba Vulfa, Kristīne Dekovice, Viktorija Nazarova, Kristīne Zuntnere, Dace Vārna, Inta Kaupa, Māra Džeriņa.

* LPA

Natālija Leščova, Gita Šaule, Ilona Leimante, Elita Skakuja, Andra Ašmane, Baiba Gvozda, Dace Sapate, Egita Lāce, Evija Jaunzeme, Aija Antona, Liene Gūtmane, Liene Salna, Ieva Dalke, Eva Valaka.

* "Rīdzene"

Aija Feldmane, Inese Liepiņa, Zane Krišlauka, Kristīne Krasta, Ieva Garanča, Agnese Augstkalna, Dace Pjanova, Rita Rimša, Svetlana Loginova, Ineta Stabiņa.

* LSPA

Inita Eglīte, Ina Zelča, Madara Jirgensone, Felicita Zatlere, Daiga Žvirble, Maija Bērziņa, Daiga Sarkane, Dzintra Nokalna, Ilze Medine, Baiba Bērziņa, Sanda Miķelsone, Diāna Bērziņa, Dace Kaspare, Sandra Ende.

* BK "Ventspils"

Santa Freiberga, Elīna Neliusa, Maija Afanasjeva, Inese Bērziņa, Edīte Kaufmane, Evija Leite, Gunita Jakovļeva, Inga Sivoha, Zane Osiņa, Agita Pāvilsone, Zanda Blumfelde, Inta Korāte, Jolanta Ziemele, Ineta Leite.

* "Cēsis/Kalna rauduvītes"

Unda Eislere, Ieva Trekše, Zane Eglīte, Ance Bērziņa, Ineta Krūmiņa, Laine Vītola, Santa Dreimane, Ilze Sestule, Inita Adata.

* VID

Lāsma Frīdenberga, Nora Bukava, Linda Freimane, Evita Žvarte, Solvita Ulmane, Dace Eglīte, Inese Cveigele, Sandra Kārkliņa, Māra Krūmiņa, Gunta Freimane, Inga Segliņa, Inga Geistarde, Kristīne Hermane.

* "TTT-Rīga II"

Inga Bužoka, Inese Bundule, Kristīne Staņēviča, Liāna Selecka, Nataša Romanovska, Gundega Elvika, Valērija Sirotina, Līga Pastore, Lāsma Degle, Inese Jurēvica, Laura Lejiņa, Liene Rakuzova, Santa Rence, Aleksandrīna Kļemka.

Source

Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form

Startē Latvijas Sieviešu basketbola līgas sezona

Komentāri
komentēt kā anonīms lietotājs
Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem
Lasīt komentārus Lasīt komentārus