Polijas vīriešu basketbola čempionāta 28.kārtas spēlē "Zepter Slask" izbraukumā ar 92:80 (54:44) pārspēja Toruņas AZS. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Roberts Štelmahers, kurš guva 22 punktus.
Štelmahers laukumā aizvadīja 35 minūtes, guva 22 punktus, izdarīja sešas rezultatīvas piespēles un izcīnīja četras atlēkušās bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki - 3/2, trīspunktnieki - 9/5, soda metieni - 3/3.

Vloclavekas "Anwil" izbraukumā ar 88:78 (39:37) uzvarēja Ostruvas "Wega Stal". Viesu rindās lieliski spēlēja baltiešu duets - lietuvietis Daiņus Adomaitis un latvietis Edgars Šneps. Viņi divatā realizēja arī septiņus trīspunktniekus, kļūstot par rezultatīvākajiem. Adomaitis guva 27 punktus, Šneps - 19, bet Raimonda Miglinieka rēķinā četri punkti.

Bitomā savstarpējā spēlē tikās divas Latvijas basketbolistu pārstāvētās komandas. Laukuma saimnieki "Bobry" spēlētāji ar 63:78 (27:36) zaudēja Pruškovas "Hoop Pekaes". Mājinieku sastāvā Arnis Vecvagars spēlēja 36 minūtes, guva 16 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki - 13/3, trīspunktnieki - 4/1, soda metieni - 8/7. Uvis Helmanis laukumā bija 15 minūtes un guva divus punktus. Metienu precizitāte: divpunktnieki - 1/1, trīspunktnieki - 4/0.

"Hoop Pekaes" spēlējošais Ainārs Bagatskis laukumā bija 18 minūtes, guva piecus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki - 2/1, trīspunktnieki - 2/0, soda metieni - 4/3.

Pēc 28 spēļu kārtām pirmo vietu ieņem "Zepter Slask" (24 uzvaras, trīs zaudējumi), otro vietu - "Hoop Pekaes" (21 - 7), trešo vietu - "Anwil" (19 - 8), 11.vietu - "Bobry" (12 - 16).

Līdz regulārā čempionāta beigām atlikušas divas kārtas. Spēles notiks 19. un 23. martā.