Dainis Upelnieks nedēļas nogalē Viļņā svinēja uzvaru apaļā stenda šaušanas sezonas atklāšanas sacensībās, ziņo Latvijas Šaušanas federācija.

Individuālajā vērtējumā apaļajā stendā Upelnieks kvalifikācijā sašāva 114, bet komandas biedrs Egils Āboliņš - 105 mērķus, kas abiem deva tiesības startēt pusfinālā.

Abi sportisti pusfinālā ieņēma divas pirmās vietas un turpināja cīņu par godalgotajām vietām.

Finālā uzvarēja Upelnieks Āboliņam tika otrā vieta, Robertam Ķēniņam - piektā un Raienam Kukutim - desmitā vieta, Ķēniņam un Kukutim jauniešu kategorijā ierindojoties attiecīgi trešajā un ceturtajā vietā.

Tranšejas stendā Tālis Jurgenovskis izcīnīja otro, Kārlis Jurgenovskis - ceturto, Raivo Tuks - sesto, Atis Vēveris - septīto un Raitis Onužāns - astoto vietu.