Uščins neturpinās trenēt Latvijas handbola izlasi
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Handbola federācija (LHF) pēc līguma termiņa beigām nolēmusi neturpināt sadarbību ar Latvijas nacionālas izlases galveno treneri Armandu Uščinu, vēsta LHF.

Uščins pie Latvijas nacionālas izlases stūres stājās 2017. gada maijā. Tieši viņa vadībā Latvijas nacionālā izlase pirmo reizi iekļuva Eiropas čempionāta finālturnīrā, kvalifikācijas sacensībās pārspējot arī vienu no vadošajām Eiropas handbola izlasēm Slovēniju, gūstot lielāko uzvaru Latvijas handbola vēsturē. Eiropas čempionātā Latvija grupā piekāpās topošajai čempionei Spānijai (22:33), Nīderlandei (24:32) un Vācijai (27:28).

"Gribam pateikt lielu paldies Armandam Uščinam par padarīto darbu šo vairāk nekā divu ar pusi gadu laikā. Skaidrs, ka īpaši gan LHF, gan visa handbola sabiedrība novērtē to, ka Uščina vadībā Latvijas nacionālā izlase pirmo reizi vēsturē iekļuva Eiropas čempionāta finālturnīrā," sacīja Latvijas nacionālas izlases direktors Renārs Līcis.

"Šobrīd gribam spert nākamo soli izlases attīstībā, un esam uzsākuši jauna galvenā trenera meklējumus. Mūsu prioritāte ir ārzemju speciālista atrašana, kurš varētu sniegt pievienoto vērtību visa Latvijas handbola attīstībai. Savukārt Armandam vēlam veiksmi un panākumus turpmākajā trenera karjerā. Ceram, ka Armands arī turpmāk būs uzticīgs Latvijas handbolam," turpināja Līcis.

Spēlētāja karjeras laikā Uščins spēlējis Latvijā un Vācijā, daudzus gadus pārstāvējis arī nacionālo izlasi. Uščins ir viens no trim handbolistiem (vēl arī Margots Valkovskis un Dmitrijs Bražņikovs), kas valstsvienībā aizvadījis vairāk par simts spēlēm - 128. Pēdējo spēli Latvijas izlasē Uščins aizvadīja 2013.gada 15.jūnijā pret Horvātiju.

Tags

Latvijas Handbola federācija Handbols
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form