29.maijā ar individuālajiem startiem šaušanā ar pneimatiskajām pistolēm Latvijas izlase uzsāka dalību Pasaules kausā šaušanā, kas no 27.maija līdz 7.jūnijam norisinās Azerbaidžānā, Baku, kur augstvērtīgu sniegumu demonstrēja Emīls Vasermanis, informēja Latvijas Šaušanas federācija.

Šaušanā ar pneimatisko pistoli (60 šāvieni) pamatsacensībās Emīls Vasermanis ar rezultātu 576 punkti ierindojās augstajā 17.vietā. Lauris Strautmanis sašāva 574 punktus un ieņēma 30.vietu. Jaunākais Latvijas izlases dalībnieks – juniors Daniels Vilciņš sasniedza 561 punktu un attiecīgi 68.vietu. Cīņā par godalgām iesaistījās sportisti, kas sasniedza vismaz 581 punktu. Uzvarētājs pieredzējušais Serbijas sportists Damirs Mikecs.

Sieviešu konkurencē Agatei Rašmanei 567 punkti un 30.vieta. Uzvarētāja Klaudija Bres no Polijas.

Jaukto pāru sacensībā šaušanā ar pneimatisko pistoli Agate Rašmane pārī ar Lauri Strautmani ierindojās 28.vietā, sašaujot 563 punktus. Šajā sacensībā uzvarēja Anna Korakaki un Dionisioss Korakaki no Grieķijas.

Pasaules kausā šaušanā Baku piedalās 701 sportists, pārstāvot 71 nacionālo šaušanas sporta federāciju no 66 valstīm.