Video: Cirkunovs jau pirmajā raundā zaudē UFC turnīrā
Foto: AP/Scanpix/LETA

Latvijas pussmagā svara jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis Mihails Cirkunovs sestdien prestižās UFC organizācijas rīkotajos turnīros piedzīvoja jau otro zaudējumu pēc kārtas.

Pašlaik 30 gadus vecais sportists sestdien Kanādas pilsētā Vinipegā rīkotajā cīņu šovā jau pirmā raunda trešajā minūtē ar tehnisko nokautu piekāpās brazīlietim Gloveram Teišeiram.

Jau no cīņas sākuma atlēti demonstrēja aktīvu sniegumu, nebaidoties uzbrukt, bet turpinājumā Cirkunovs tika noguldīts uz dēļiem, pretiniekam cenšoties viņu pieveikt ar žņaugšanas paņēmienu. Lai gan Latvijas pārstāvim izdevās apgriezties, viņš brīdi vēlāk piedzīvoja zaudējumu.

Abu cīkstoņu cīņa sākotnēji bija iecerēta 28. oktobrī Brazīlijā, tomēr Teišeiras rokas traumas dēļ tā tika pārcelta uz 16. decembri.

Cirkunovs uzvarēja savas karjeras pirmajās četrās UFC cīņās, tomēr maija beigās Stokholmā jau pēc 28 sekundēm piekāpās Šveices sportistam Volkanam Ezdemiram un tagad piedzīvoja zaudējumu arī pret Teišeiru.

Ieskaitot arī MMA sacensības, Cirkunovs bija uzvarējis astoņās cīņās pēc kārtas, bet MMA karjerā kopā viņš tagad 17 cīņās guvis 13 uzvaras.

Laikā starp 2006. un 2013. gadu Teišeira uzvarēja 20 cīņās pēc kārtas, sēriju pārtraucot cīņā par UFC čempiona jostu. Kopš tā laika viņš deviņos dueļos guvis piecas uzvaras.

Kā vēstīts, pēc iepriekšējā līguma ar UFC noslēgšanās Cirkunovs kļuva par brīvo aģentu un varēja vienoties ar jebkuru citu cīņas organizāciju. Februārī organizācijas vadītājs Dana Vaits paziņoja, ka Cirkunovam un UFC nav izdevies panākt vienošanos par cīkstoņa līguma pagarināšanu ar organizāciju, tomēr marta sākumā abas puses atrada kopsaucēju.

Cirkunovs UFC debitēja 2015. gada augustā. Viņš pirms vairāk nekā 15 gadiem kopā ar vecākiem emigrēja uz Kanādu, kur dzīvo arī pašlaik, tomēr saikni ar Latviju nav zaudējis un, piemēram, par debiju UFC savā tvitera kontā paziņoja latviski.

Cirkunovs ir tikai otrais Latvijas cīkstonis, kurš noslēdzis līgumu ar UFC - 1997. gadā zem šīs organizācijas karoga vienu dueli aizvadīja divkārtējais Eiropas čempions amatieru boksā Jurijs Vauļins.

Source

LETA

Tags

UFC
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form