Latvijas pārstāve Elīna Vihrova ceturtdien Eiropas čempionātā vingrošanā Turcijas pilsētā Mersinā trijās disciplīnās no četrām iekļuva finālā.

Visaugstāko vietu no Latvijas sportistēm ceturtdien ieņēma Vihrova vingrojumā uz baļķa, kur viņa ar 12,733 punktiem bija piektā, iekļūstot finālsacensībās, kur iekļuva astoņas labākās. 24. finišēja Anna Ločmele (11,233 p.), 36. Zane Petrova (10,000 p.) un 39. 40 sportistu konkurencē - Arina Oļenova (9,366 p.).

Vihrova finālsacensībās iekļuva vēl divās disciplīnās. Atbalsta lēcienā Vihrova ar 13,383 punktiem ierindojās septītajā vietā, kamēr Oļenova sakrāja 11,499 punktus un ierindojās pēdējā 23.vietā.

Arī līdztekās Vihrova iekļuva finālsacensībās ar devīto labāko rezultātu (12,500 p.). Petrovai 32.vieta (9,266 p.), Ločmelei 34.vieta 35 sportistu konkurencē (8,400 p.).

Komandu vērtējumā Latvija ar 135,862 punktiem ierindojās pēdējā astotajā vietā un finālsacensībās, kurām kvalificējās sešas labākās komandas, nepiedalīsies.

Visās četrās disciplīnās pārstāvēta bija Vihrova, saņemot 49,665 punktus, un Petrova, kuras sniegums tika novērtēts ar 42,598 punktiem. Trijās disciplīnās bija pārstāvēta Ločmele, nopelnot 31,933 punktus, bet Oļenova brīvajās kustībās nopelnīja 11,666 punktus.

Viņa arī bija labākā no Latvijas sportistēm šajā vingrinājumā, ierindojoties 23.vietā. 27.vietu ieņēma Petrova (11,366 p.), 32.vietā ierindojās Vihrova (10,966 p.), pēdējā 36.vietā - Ločmele (10,033 p.).

Eiropas meistarsacīkstes sievietēm Mersinā norisinās no 17. līdz 20.decembrim.