Latvijas pārstāve Elīna Vihrova piektdien Eiropas čempionātā vingrošanā Šveicē daudzcīņas finālā ierindojās 23.vietā.

Trešdien daudzcīņas kvalifikācijā Vihrova četrās disciplīnās iekrāja 51,499 punktus, kas deva 19.vietu un iespēju piektdien startēt finālā.

Finālsacensībās Vihrova četru disciplīnu summā nopelnīja 47,398 punktus, ieņemot 23.vietu. Sacensībās startēja 24 sportistes, bet Polijas vingrotāja netika pie rezultāta.

Vingrojumā uz baļķa Vihrova nopelnīja 10,566 punktus (23.vieta), atbalsta lēcienā iekrāti 13,466 punkti (16.), līdztekās 12,433 (18.), bet brīvajās kustībās - 10,933 punkti (23.).

Svētdien Vihrova finālsacensībās startēs arī vingrojumā uz baļķa, kur viņa kvalifikācijā nopelnīja 13,233 punktus un septīto vietu. Vihrova finālsacensībās var iekļūt arī atbalsta lēcienā, kur viņa ar 13,433 punktiem ierindojās 11.vietā un ir trešā rezerviste startam finālā.

Finālsacensībās iekļuva astoņas labākās vingrotājas katrā no individuālajām disciplīnām, bet vēl trīs sportistes katrā disciplīnā ieguvu finālsacensību rezervistu statusu.

Jau ziņots, ka Latviju Eiropas čempionātā vingrošanā pārstāvēja arī Marija Ribaļčenko, Anna Ločmele un Arina Oļenova. Ribaļčenko daudzcīņas kvalifikācijā ieņēma 74.vietu, septiņas pozīcijas zemāk ierindojās Ločmele, bet 82. starp 84 vingrotājām bija Oļenova.

Iepriekšējā čempionātā Turcijas pilsētā Mersinā Vihrova izcīnīja piekto vietu vingrojumā uz baļķa.

Eiropas meistarsacīkstes sievietēm Bāzelē norisinās no 21. līdz 25.aprīlim.