Elma Zeidlere un Alīna Antipova ceturtdien piedzīvoja zaudējumus Bulgārijā notiekošā Eiropas U-23 čempionāta brīvajā cīņā ceturtdaļfinālā, tomēr Zeidlere cīnīsies par bronzas medaļu, bet Lolita Oboleviča sīvā cīņā piekāpās mačā par bronzu.

Zeidlere, piedaloties sacensībās svara kategorijā līdz 65 kilogramiem, kvalifikācijas kārtā pārspēja itālieti Elēnu Espozito, noguldot pretinieci uz lāpstiņām.

Ceturtdaļfinālā viņai pretī stājās rumāniete Amina Roksana Kapezana, kurai tika piedzīvots zaudējums ar 1:4.

Tikmēr Antipova, kura piedalās turnīrā svara kategorijā līdz 62 kilogramiem, savā pirmajā cīņā jeb ceturtdaļfinālā zaudēja polietei Paulīnai Malgožatai Danišai, kura Latvijas sportisti uzvarēja, noguldot uz lāpstiņām.

Latvijas cīkstonēm bija jāgaida, vai viņu pretinieces ceturtdaļfinālā vēlāk sasniegs finālu. Tad Latvijas sportistes varētu piedalīties gandarījuma turnīrā par bronzu.

Daniša piedzīvoja zaudējumu pusfinālā, bet Kapezana tika līdz finālam, dodot iespēju cīņu par bronzas medaļu aizvadīt Zeidlerei.

Cīņa par bronzu notiks piektdien.

Jau ziņots, ka Lolita Oboleviča, kura startē svara kategorijā līdz 76 kilogramiem, trešdien piedzīvoja zaudējumu pirmajā cīņā, taču garantēja vietu bronzas finālā.

Šajā cīņā ceturtdien Oboleviča jau pēc 24 sekundēm panāca 4:0 pārsvaru, taču pretiniece - Norvēģijas cīkstone Māriona Brillantesa Bī vēl pirmajā raundā divreiz ieguva pa diviem punktiem, rezultātu izlīdzinot - 4:4.

Otrajā raundā rezultāts nemainījās, un uzvara tika piešķirta norvēģietei.

Latviju šajās meistarsacīkstēs pārstāvēs arī Ivars Samušonoks.