Latvijas hokejista Sergeja Žoltoka pārstāvētā Monreālas komanda "Canadiens" ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izbraukumā uzvarēja Tampabejas "Lightning" ar 2:1. Žoltoka rēķinā viena rezultatīvas piespēle.
31 sekundi pēc papidlaika sākuma Sergejs Žoltoks un Kreigs Rivets rezultatīvi asistēja Mārtinam Ručinskim, kad viņš guva uzvaras vārtus. Žoltoks divas reizes meta pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Latvijas vārtsarga Artūra Irbes pārstāvētā Karolīnas komanda "Hurricanes" izbraukumā zaudēja Vašingtonas "Capitals" ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1). Izšķirošos vārtus trešā perioda septītajā minūtē guva "Capitals" hokejists Ulfs Dalēns.

Karolīnas komandas vārtos stāvēja Irbe, atvairot 32 no 34 metieniem.

Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Našvilas komanda "Predators" izbraukumā zaudēja Ņūdžersijas "Devils" ar 1:4. "Predators" hokejisti spēles sestajā minūtē atklāja rezultātu, taču turpmāk vārtus guva tikai laukuma saimnieki.

Skrastiņš vienreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija mīnus divi.

Latvijas hokejista Sanda Ozoliņa pārstāvētā Kolorādo "Avalanche" savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Sanhosē "Sharks" - 3:3. Trešā perioda otrajā minūtē "Sharks" panāca divu vārtu pārsvaru - 3:1. Nepilnu trīs minūšu laikā "Avalanche" hokejisti Gregs de Vrīzs un Milans Hejduks atjaunoja neizšķirtu - 3:3. Papildlaikā daudz aktīvāk uzbruka Sanhosē komanda, taču vārti netika gūti.

Ozoliņš pa pretinieku vārtiem metienus neizpildīja, bet lietderības koeficients viņam negatīvs - mīnus viens.

Vārtsarga Pētera Skudras pārstāvētā Pitsburgas komanda "Penguins" savā laukumā uzvarēja Ņujorkas "Islanders" ar 4:2. Otrā perioda desmitajā minūtē Pitsburga izvirzījās vadībā ar 4:0. Atlikušajā laikā "Islanders" atspēlēja tikai divus vārtus.

"Penguins" vārtus šajā spēlē sargāja nevis Skudra, bet Žans Sebastjēns Obēns, kurš atvairīja 30 no 32 metieniem.