Latvijas hokejsta Sergeja Žoltoka gūtie vārti Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pret Dalasas "Stars" trešdien nespēja paglābt Monreālas "Canadiens" no zaudējuma ar 2:3 (2:1), (0:0), (0:2).
Lai gan spēle notika Monreālā, pirmie panākumu guva viesi - spēles 7. minūtē precīzi meta Romāns Ļašenko, tomēr Žoltokam 13. minūtē izdevās rezultātu izlīdzināt, bet vēl pēc trim minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Daiņus Zubrus.

Spēli uzvarētāju godā tomēr izdevās beigt"Stars" hokejistiem - piecas minūtes pirms spēles beigām minūtes laikā "Canadiens" vārtsargu pārspēja Brets Hals un Maiks Kīns, bet atlikušajā mača laikā monreāliešiem panākt neizšķirtu vairs neizdevās.

Žoltoks pa pretinieku vārtiem spēles laikā meta četras reizes - vairāk nekā jebkurš cits "Canadiens" spēlētājs, un tikai viņš ar Zubru maču beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā NHL trešdienas spēlē Sanda Ozoliņa pārstāvētā Kolorādo "Avalanche" izbraukumā ar 1:3 (1:1), (0:1), (0:1) zaudēja Edmontonas "Oilers".

Kriss Drjūrijs gan vadībā izvirzīja "Avalanche", tomēr Raiena Smita, Aleksandrs Seļivanova gūtie vārti, kā arī Bila Gerina jau tukšos vārtos raidītā ripa nodrošināja "Oilers" uzvaru.

Latvijas sportists šoreiz vienu reizi metot pa pretinieku vārtiem palika bez rezultativitātes punktiem, un nopelnīja komandā vissliktāko rezultativitātes koeficientu -3.