Delrejbīčas ATP sērijas turnīra pamatsacensībās pirmdien iekļuva Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis.

Kvalifikācijas izšķirošajā kārtā Gulbis sīvā, divarpus stundu ilgā cīņā ar 6-7 (4:7), 7-5, 6-4 uzvarēja ukraini Denisu Molčanovu, kurš pasaules rangā ieņem vien 217.pozīciju. Gulbis, kurš kvalifikācijā bija izlikts ar trešo numuru, pasaules rangā ieņem 109.vietu.

Pirmajā setā tenisisti pa divām reizēm lauza pretinieka servi, Gulbis divas reizes atspēlējās, un uzvarētāju pirmajā setā noskaidroja "tie break" izspēlē. 13.geimā ar 7:4 uzvarēja Molčanovs, kurš tādējādi spēlē izvirzījās vadībā. Otrajā setā Gulbis atkal nonāca zaudētājos, taču atspēlējās un seta galotnē vēlreiz paņēma pretinieka servi, uzvarot setā ar 7-5.

Izšķirošajā setā Gulbis pretinieka servi paņēma septītajā geimā, un nosargāja pārsvaru līdz spēles beigām.

Delrejbīčas turnīrs Gulbim līdz šim ir bijis veiksmīgs. 2010.gadā viņš šeit izcīnīja savu pirmo titulu ATP sērijas turnīros, bet pērn tika līdz ceturtdaļfinālam. Tādējādi Gulbim šogad turnīrā jāaizstāv 45 ranga punkti. Par kvalifikācijas turnīra pārvarēšanu Gulbis iegūs 12 punktus.