Anglijas regbija izlase sestdien, 26. oktobrī, Pasaules kausa pusfinālā skaistā stilā ar 19:7 (10:0) apspēlēja Jaunzēlandi, gāžot "All Blacks" no troņa.

Anglija ceturto reizi spēlēs Pasaules kausa finālā, bet tikai vienreiz – 2003. gadā – regbija dzimtenes pārstāvji uzvarēja prestižajā turnīrā. Tagad nākamo sestdien, 2. novembrī, Anglija finālā tiksies ar DĀR vai Velsu. Šīs komandas savu pusfinālu aizvadīs svētdien, 27. oktobrī.

Anglijas regbisti vēl ne reizi Pasaules kausa ietvaros nebija spējuši uzvarēt Jaunzēlandi, bet tagad panākums deva vietu finālā. Savukārt "All Blacks" piedzīvoja pirmo zaudējumu Pasaules kausā kopš 2007. gada 6. oktobra, kad Pasaules kausa ceturtdaļfinālā "All Blacks" piekāpās mājiniecei Francijai.

Jau spēles otrajā minūtē Manu Tuilagi izdarīja piezemējumu, ko pēc tam realizēja Ovens Farels. Anglija pārsvaru tā arī neatdeva, spēles gaitā četras reizes sodus realizēja Ovens Farels, bet vēl divus angļu piezemējumus atcēla pēc video atkārtojuma skatīšanās. Jaunzēlandes regbisti spēles gaitā paši tā arī ne reizi praktiski nebija tuvu piezemējumam, bet "All Blacks" vienīgo piezemējumu veica pēc Angijas kļūdas autā, bumbu uzreiz ienesot piezemējuma zonā Ārdijam Savea.