Lisabonā Eiropas olimpiskās kvalifikācijas turnīra pirmās dienas izskaņā Latvijas regbija 7 izlase ar 0:17 (0:0) atzina arī Rumānijas pārākumu, tādējādi zaudējot cerības iekļūt ceturtdaļfinālā un tikt uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Rīt mūsu regbisti aizvadīs vēl divas spēles cīņa par devīto vietu jeb biķeri.

Mačā pret rumāņiem pirmajā puslaikā Latvijas izlasei bija diezgan jūtams pārsvars. To dubultoja noraidījums rumāņu rindās. Taču mūsu regbistu ilgais uzbrukums nevainagojās panākumiem. Atpūtā dodoties, tablo rādīja neatklātu rezultātu 0:0.

Savukārt otrajā puslaikā sasparojās rumāņi, divreiz piezemējot bumbu mūsu ieskaites laukumā, divreiz precīzi sitot realizāciju un vienreiz sekmīgi izpildot soda sitienu. 0:17, tāds bija šīs spēles iznākums.

Rīt Latvijas valstsvienība aizvadīs četru vājāko komandu gandarījuma turnīru par 9. vietu jeb biķeri.

Jau ziņots, ka turnīra apakšgrupu sacensību pirmajās spēlēs Latvijas regbija 7 izlase ar 5:31 piekāpās grupas spēcīgākajai vienībai Vācijai, bet tad ar 17:21 atzina arī Lietuvas pārākumu.