Latvijas svarcēlājs Armands Mežinskis svētdien Bogotā pasaules čempionātā izcīnīja 11.vietu sacensībās svara kategorijā līdz 89 kilogramiem, kamēr Artūrs Vasiļonoks šajā pašā grupā bija 20.pozīcijā.

Mežinskis, sacenšoties B grupā, raušanā pirmajā mēģinājumā pacēla 152 kilogramus, kas arī palika viņa labākais rezultāts, jo turpinājumā mēģinājumi pacelt 157 un 158 kilogramus bija neveiksmīgi. Grūšanā viņam veiksmīgi bija visi trīs piegājieni, paceļot 191, 196 un 200 kilogramus.

Summā paceltie 352 kilogrami viņam deva 11.vietu.

Tikmēr Vasiļonoks, sestdien startējot tās pašas svara kategorijas C grupā, raušanā tika galā ar 149 kilogramiem, bet grūšanā - ar 188 kilogramiem. Summā paceltie 337 kilogrami ļāva viņam ieņemt 20.pozīciju 34 svarcēlāju konkurencē.

Uzvaru izcīnīja Venecuēlas svarcēlājs Keidomars Džovanni Valjenlija-Sančess, kurš summā pacēla 385 kilogramus (175+210). Par četriem kilogramiem mazāk pacēla pārējie medaļnieki Braians Santjago Rodaljegass-Karvahals no Kolumbijas (170+211) un Liu Huaņhua no Ķīnas (166+215).

Jau ziņots, ka svara kategorijā līdz 73 kilogramiem Ritvars Suharevs ieņēma 14.vietu.

Plānots, ka Latviju šajā čempionātā pārstāvēs arī Artūrs Plēsnieks svarā līdz 102 kilogramiem un Daniela Ivanova - līdz 76 kilogramiem.