Krievijas tenisists Daniils Medvedevs (ATP 2.) trešdien smagā cīņā sasniedza Austrālijas atklātā čempionāta pusfinālu.

Pasaules otrā rakete vīriešu tenisā Medvedevs četru stundu un 41 minūtes garā cīņā ar rezultātu 6-7 (4:7), 3-6, 7-6 (7:2), 7-5, 6-4 uzvarēja kanādieti Fēliksu Ožjē-Aljasimu.

Medvedevs zaudēja pirmos divus setus un ceturtajā atspēlēja vienu mačbumbu, izglābjoties no zaudējuma.

Pusfinālā Medvedevs tiksies ar Grieķijas tenisistu Stefanu Cicipu, kurš rangā atrodas divas vietas zemāk. Ceturtdaļfinālā Cicips ar 6-3, 6-4, 6-2 bija pārāks pār Itālijas tenisistu Janniku Sineru (ATP 11.).

Par otro ceļazīmi uz finālu cīnīsies spānis Rafaels Nadals un itālis Mateo Berretīni.

Zīmīgi, ka visi astoņi pusfinālisti vīriešu un sieviešu sacensībās jau vismaz vienreiz ir spēlējuši kāda "Grand Slam" turnīra pusfinālā. Iepriekšējo reizi abi četrinieki ar pusfinālu pieredzi bija 2013. gada Francijas atklātajā čempionātā.

Sezonas pirmais "Grand Slam" turnīrs – Austrālijas atklātais čempionāts – noslēgsies svētdien.