Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere duetā ar krievieti Nadeždu Petrovu ceturtdien nespēja pabeigt Memfisas WTA "International" sērijas turnīra sieviešu dubultspēļu pusfināla spēli.

Ar trešo numuru izliktais latvietes un Petrovas duets pusfinālā spēkojās ar krievieti Veru Duševinu un Olgu Govorcovu no Baltkrievijas, kuras izliktas ar otro numuru.

Pirmajā setā ar 6-2 uzvarēja Dekmeijere/Petrova, bet otrajā setā pie rezultāta 4-1 pretinieču labā duets no cīņas izstājās.

Dekmeijere WTA dubultspēļu rangā šobrīd ieņem 92.vietu, Petrova atrodas augstajā 14.pozīcijā, bet Duševina un Gvorcova atrodas attiecīgi 47. un 65.pozīcijā.

Par dalību turnīrā Dekmeijere nopelnīja 130 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Pirmajā kārtā otrdien Dekmeijere un Petrova ar 6-0, 6-3 pārliecinoši pieveica zviedrietes Sofiju Arvidsoni un Juhannu Lāšoni, bet ceturtdaļfinālā trešdien ar 6-2, 6-4 pārspēja amerikānietes Džeimiju Hemptoni un Melāniju Udēnu.

WTA turnīros šajā turnīrā Dekmeijere izcīnīja pirmo uzvaru dubultspēļu sacensībās pēc četriem šogad piedzīvotiem zaudējumiem.