Vīriešu tenia ranga pirmā rakete no Serbijas Novāks Džokovičs otrdien Francijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Ranga un arī turnīra pirmais numurs Džokovičs pirmajā kārtā ar 6-0, 6-2, 6-3 pieveica zviedru Mikaelu Imeru (ATP 80.).

Džokovičs divu setu pārsvaru bija iekrājis jau pēc 54 nospēlētām minūtēm, bet trešajā setā Imers zaudēja trīs savas serves.

Serbs šī turnīra otrajā kārtā spēlēs jau 16.reizi, kas ir atkārtots labākais rezultāts sacensību vēsturē. Tikpat reižu Francijas atklātā čempionāta otro kārtu sasniedzis arī titulētais spānis Rafaels Nadals.

Otrajā kārtā Džokovičs tiksies ar lietuvieti lietuvieti Ričardu Beraņķi (ATP 66.), kurš otrdien ar 6-1, 6-4, 6-4 uzvarēja Hugo Deljienu no Bolīvijas (ATP 104.).

Tāpat pie uzvaras pirmajā kārtā tika arī itālis Mateo Beretīni (ATP 8.), kuram piešķirts septītais numurs. Viņš ar 6-3, 6-1, 6-3 pārspēja Vaseku Pospišilu no Kanādas (ATP 76.).

Otrajā kārtā būs redzams arī Kevins Andersons no Dienvidāfrikas Republikas (118.), jo viņam pirmajā turnīra spēlē ar 6-2, 6-3, 6-4 izdevās uzvarēt Lāslo Djeri no Serbijas (73.).

Andersonam nākamajā spēlē būs jātiekas ar vēl vienu serbu Dušanu Lajoviču (24.), kurš izlikts ar 22.numuru. Serbs pirmajā kārtā otrdiena ar 6-4, 7-6 (7:4), 4-6, 6-1 pieveica Džanluku Mageru no Itālijas (89.).

Vēlāk sestdienas vakarā otro kārtu sasniedza arī grieķis Stefans Cicips (6.), kurš sacensībās izlikts ar piekto numuru. Cicips ar 6-4, 6-2, 1-6, 4-6, 6-4 uzvarēja Haumi Munaru no Spānijas (109.).

Arī devītais numurs Deniss Šapovalovs no Kanādas (11.) svinēja panākumu, jo ar 6-2, 7-5, 5-7, 6-3 bija pārāks par Žilu Simonu no Francijas (54.). Tikmēr bulgārs Grigors Dimitrovs (20.) ar 6-3, 6-2, 6-3 uzveica mājinieku Greguā Barēru (103.).

Visbeidzot ranga un arī turnīra desmitais numurs Roverto Bautista-Aguts no Spānijas ar 7-6 (7:5), 6-2, 6-1 uzvarēja Rišāru Gaskē no Francijas (50.).

"Roland Garros" turnīram šogad bija jānotiek no 25.maija līdz 7.jūnijam, bet marta vidū tas tika pārcelts uz rudeni un ir sezonas pēdējās "Grand Slam" sacensības.