Serbijas tenisists Novāks Džokovičs trešdien sasniedza Austrālijas atklātā tenisa čempionāta jeb "Australian Open" pusfinālu, kad viņa ceturtdaļfināla pretinieks Kei Nišikori no Japānas nespēja pabeigt cīņu.

Pusfināla sasniegšanai Džokovičam vajadzēja 52 minūtes. Pirmo setu serbs uzvarēja ar 6-1, bet otrajā setā pie 4-1 spēle noslēdzās, jo Nišikori nevarēja turpināt spēli augšstilba savainojuma dēļ.

"Man patīk cīnīties pret Kei, un mums bijušas lieliskas spēles. Es ceru, ka viņš atkopsies un trauma nebūs nopietna. Novēlu viņam ātru atlabšanu," pēc spēles teica Džokovičs.

Džokoviča pretinieks "Australian Open" pusfinālā būs Lukā Puijs no Francijas, kurš ceturtdaļfinālā ar rezultātu 7-6(7:4), 6-3, 6-7(2:7), 6-4 pieveica Kanādas tenisistu Milošu Raoniču.

Savukārt otrā pusfinālā spēkosies Rafaels Nadals no Spānijas un grieķis Stefanos Cicipass.