Latvijas tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Roterdamas 500 punktu ATP sērijas turnīra otrajā kārtā ar rezultātu 1-6, 4-6 piekāpās japānim Kei Nišikori.

Abu tenisistu ceturtā savstarpējā spēle ilga stundu un 16 minūtes, un Gulbim joprojām nav izdevies pārspēt Nišikori. Gulbis šobrīd rangā ierindojas 84. vietā, bet Nišikori ir turnīra galvenais favorīts un pasaules ranga septītais numurs.

Pirmajā setā japānis divas reizes lauza Gulbja servi un izvirzījās vadībā ar 5-0, un šo drošo pārsvaru Nišikori nosargāja līdz beigām. Otrajā setā Gulbis atkal ātri zaudēja serves geimu un nonāca iedzinējos ar 1-3, taču breiku atspēlēja un izlīdzināja rezultātu 4-4. Nišikori noslēgumā nospēlēja ļoti droši un noveda spēli līdz uzvarai.

Gulbis Roterdamas turnīru noslēdza ar 55 ATP ranga punktiem.