Latvijas tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Indijas pilsētā Punē notiekošajā 250 punktu sērijas turnīra ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 6-7 (5:7), 6-7 (5:7) zaudēja pieredzējušajam horvātam Ivo Karlovičam.

Gulbis ATP rangā šobrīd ierindojas 95. vietā, bet Karlovičs atrodas apaļajā 100. pozīcijā. Abu tenisistu mačs ilga stundu un 48 minūtes.

Nevienam no tenisistiem visa mača garumā tā arī neizdevās lauzt pretinieka servi, un cīņa abos setos nonāca līdz taibreikam. Abos taibreikos Karlovičs izrādījās nedaudz pārāks, uzvarot ar 7:5.

Karlovičs vīriešu tenisa tūrē ir viens no labākajiem servētājiem, un arī šajā mačā viņš to pierādīja, jo izpildīja 25 netveramas serves, kamēr Gulbim izdevās 10. Gulbim šajā mačā bija trīs breika iespējas, taču pretinieks tās visas atspēlēja. Latvietis pieļāva trīs dubultkļūdas, bet horvātam tādas bija piecas.

Gulbis par ceturtdaļfināla sasniegšanu nopelnījis 45 ATP ranga punktus, kas ļaus nedaudz uzlabot pozīciju gaidāmajā ATP rangā.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.