Latvijas tenisists Ernests Gulbis trešdien Singapūrā notiekošajā ATP 250 punktu sērijas turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu.

Savā sezonas pirmajā mačā ATP pamatturnīros pasaules rangā 186. vietā esošais Gulbis ar rezultātu 5-7, 4-6 piekāpās Itālijas tenisistam Roberto Markoram, kurš rangā ieņem 191. vietu.

Gulbis spēles pirmajā setā nespēja tikt pie breika iespējām, bet 11. geimā Markora izcīnīja divkāršo breikbumbu, un viņš realizēja pirmo iespēju. Nākamajā geimā viņš nodrošināja uzvaru pirmajā setā.

Otrā seta ievadā Gulbis vēlreiz nenosargāja savu servi, un Itālijas tenisists ātri ieguva breika pārsvaru. Turpinājumā Gulbis tā arī nespēja "ieķerties" pretinieka serves geimos, un daudzās kļūdas neļāva viņam iesaistīties cīņā par uzvaru.

Šī abiem tenisistiem bija pirmā savstarpējā spēle.

Šajā sezonā Gulbis bija piedalījies tikai "Challenger" sērijas turnīros, kā arī "Australian Open" kvalifikācijā.