Gulbja nākamais pretinieks – Austrālijas tenisists Matosevičs
Foto: EPA/LETA

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Delrejbīčas turnīra ceturtdaļfinālā tiksies ar Austrālijas pārstāvi Marinko Matoseviču, informē sacensību rīkotāji.

Abi tenisisti augstākā līmeņa turnīros savā starpā līdz šim nav tikušies. Paredzams, ka Gulbja un Matoseviča spēle notiks piektdien.

26 gadus vecais Matosevičš ATP pasaules rangā atrodas vien 173.vietā un Delrejbīčas turnīru uzsāka no kvalifikācijas, ko veiksmīgi pārvarēja. Tad pirmajā kārtā austrālietis ar 6-3, 6-4 pieveica horvātu milzi Ivo Karloviču, bet trešdien otrajā kārtā ar 4-6, 6-1, 6-3 uzvarēja Krievijas tenisistu Aleksu Bogomolovu junioru un pirmo reizi karjerā spēlēs ATP sērijas turnīra ceturtdaļfinālā.

Kā zināms, Gulbis ATP rangā ieņem 78.vietu. Pirmajā kārtā Gulbis ar 6-4, 6-1 pārliecinoši uzvarēja kolumbieti Alehandro Falju, bet trešdien otrajā kārtā ar 6-7 (6:8), 6-1, 6-3 pieveica beļģi Stīvu Dārsisu.

Pēc uzvaras pār Dārsisu Gulbis atzina, ka bija grūti spēlēt, jo brīžiem cīņu sarežģīja spēcīgais vējš. "Es arī nerādīju savu labāko sniegumu, bet esmu priecīgs, ka uzvarēju, jo labi cīnījos," ASV masu medijos citēts Gulbis.

Atgādinām, ka Delrejbīčas turnīrs Gulbim ir veiksmīgs, jo pirms diviem gadiem šeit viņš izcīnīja savu pirmo ATP turnīru titulu. Par iekļūšanu Delrejbīčas turnīra ceturtdaļfinālā Gulbis ir nopelnījis 45 ieskaites punktus pasaules rangā. Tā kā pagājušajā gadā šajā laikā Gulbis turnīros nepiedalījās, tad pēc Delrejbīčas turnīra viņš kāps ATP pasaules rangā.

Tags

ATP Ernests Gulbis Teniss

Comment Form