Par Strasbūras WTA "International" sērijas tenisa turnīra uzvarētāju sestdien kļuva mājiniece Alizē Kornē, kamēr Briseles WTA "Premier" sērijas sacensībās triumfēja igauniete Kaija Kanepi.

Strasbūras sacensību finālspēlē ar trešo numuru izliktā Kornē uzvarēja Čehijas tenisisti Lūsiju Hradečku, esot pārāka ar 7-6 (7:4), 6-0.

Pašlaik 23 gadus vecā Kornē tikusi pie sava trešā WTA titula karjerā un pirmā šajā sezonā. Jāizceļ, ka Strasbūras sacensību finālā viņa iekļuva otro reizi pēc kārtas, pērn piekāpjoties Frančeskai Skjavonei no Itālijas.

Tikmēr Briselē Kanepi izšķirošajā cīņā ar 6-2, 7-5 uzvarēja ķīnieti Šuai Penu, kura bija izlikta ar astoto numuru.

Vienas dienas laikā Pena un Kanepi aizvadīja divus mačus, jo sestdien nācās izspēlēt arī lietus dēļ pārceltās pusfināla spēles.

Karjeras laikā 27 gadus vecā Kanepi uzvarējusi četros WTA turnīros.

Nākamajā nedēļā pasaules labākās tenisistes uzsāks dalību gada otrajā "Grand Slam" turnīrā - Francijas atklātajā čempionātā.