Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pusfinālā kā otrais otrdien iekļuva britu tenisists Endijs Marejs.

Ceturtdaļfināla spēlē ar sesto numuru izliktais Marejs ar 6-3, 7-6 (7:5), 6-3 pārspēja turnīra mājinieku Niku Kirgiosu.

Pirmajā setā Marejs pretinieku nobreikoja sestajā geimā, bet otrajā setā uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams taibreiks, kurā pie rezultāta 5:5 brits ieguva minibreiku un nokļuva seta attālumā no uzvaras.

Spēles noslēdzošajā setā abi tenisisti sestajā un septītajā geimā apmainījās ar breikiem. Astotajā geimā Marejs vēlreiz lauza Kirgiosa servi, bet pēc tam nosargāja savu, izcīnot uzvaru.

Pusfinālā Marejam būs jāspēkojas ar Tomašu Berdihu, kurš negaidīti pārliecinoši no turnīra izslēdza Rafaelu Nadalu.