ATP sezonas noslēguma turnīra finālā sestdien iekļuva spāņu tenisists, pasaules ranga līderis Rafaels Nadals, kurš dramatiskā cīņā pieveica britu Endiju Mareju.

Turnīrā Londonā pusfinālā Nadals pieveica mājinieku cerību Mareju ar 7-6 (7:5), 3-6, 7-6 (8:6).

Pirmajā setā nevienam no tenisistiem neizdevās tikt pie "breikbumbām", tāpēc uzvarētāju nācās noteikt "tie break" izspēlē, kurā pārāks bija spānis. Otrajā setā Marejam izdevās lauzt Nadala servi un uzvarēt setā. Trešajā setā Nadals bija tuvu uzvarai devītajā geimā, taču Marejs atspēlēja mačbumbu, tad lauza Nadala servi un izlīdzināja rezultātu 5-5.

Nākamajos geimos pretinieki uzvarēja savas serves un tenisistiem atkal nācās aizvadīt "tie break" izspēli. Tajā Marejs uzvarēja pirmajās trijās izspēlēs, taču Nadals lauza cīņas gaitu, uzvarēja un iekļuva finālā.

Tagad ATP sezonas turnīra finālā svētdien Nadals tiksies ar Rodžeru Federeu vai Novāku Džokoviču, kuri maču aizvadīs sestdien vēlāk. Nadals vēl ne reizi nav uzvarējis sezonas noslēguma turnīrā.