Serbu tenisists Novāks Džokovičs svinējis savu 36. uzvaru, Romas "Masters" turnīra trešajā kārtā uzvarot šveicieti Stanislasu Vavrinku un iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Pasaules otrajai raketei Džokovičam Vavrinku izdevās uzvarēt pusotras stundas laikā, divos setos ar 6-4, 6-1, un ceturtdaļfinālā serba pretinieks būs zviedrs Robisn Sēderlings.

Jau ziņojām, ka Romas turnīra ceturtdaļfinālā iekļuva ATP ranga līderis, spānis Rafaels Nadals, kurš divos setos ar 6-4, 6-2 pārspējot savu tautieti Felisiano Lopesu, toties trešo vārtu neizdevās pārvarēt šveicietim Rodžeram Federeram, kurš ar 6-4, 6-7 (2-7), 6-7 (4-7) zaudēja ar 16. numuru izliktajam francūzim Rišāram Gaskē.

Iespaidīgāks sezonas starts nekā Džokovičam ir izdevies tikai amerikānim Džonam Makinrojam, kurš 1984.gadu iesāka ar 42 uzvaru sēriju.