Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko duetā ar kanādieti Gabrielu Dabrovski otrdien sasniedz Dohas WTA "Premier" turnīra dubultspēļu ceturtdaļfinālu.

Latvijas un Kanādas duets, kas turnīrā izlikts ar sesto numuru, otrās kārtas cīņā ar rezultātu 6-2, 6-3 uzvarēja Krievijas tenisistes Jekaterinu Aleksandrovu un Annu Bļinkovu.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 190 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Pirmajā kārtā viņa un Dabrovski ar 6-2, 6-2 pārspēja amerikānieti Keitlinu Kristianu un Gruzijas tenisisti Oksanu Kalašņikovu.

Latvijas un Kanādas tenisistes pēdējo gadu laikā pāris reizes jau spēlējušas kopā, aizpērn uzvarot tieši Dohas WTA "Premier" turnīrā. Ostapenko dubultspēļu rangā ieņem 23.vietu, bet Dabrovski ir planētas septītā rakete.

Jau ziņots, ka vienspēlēs Ostapenko sasniegusi trešo kārtu, bet Anastasija Sevastova cieta zaudējumu pirmajā cīņā.

Turnīrs Dohā norisināsies līdz sestdienai.