Latvijas tenisists Kārlis Ozoliņš trešdien nepārvarēja Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Manakoras M-15 turnīra pirmo kārtu, piekāpjoties Francijas tenisistam Žilam Okalam.

18 gadus vecais Ozoliņš, kurš ATP rangā atrodas 1073. vietā, pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-3, 4-6, 1-6 piekāpās piecus gadus vecākajam francūzim Žilam Okalam, kurš reitingā ieņem 366. pozīciju un turnīrā izsēts ar ceturto numuru.

Pirmā seta ievadā abi tenisisti apmainījās ar zaudētiem serves geimiem, bet iniciatīvu Ozoliņš sagrāba tā izskaņā. Rezultātam esot 3-3, Ozoliņš lauza pretinieka servi, bet pēcāk setu noslēdza, izmantojot trešu setbumbu.

Otro setu Latvijas tenisists uzsāka, izvirzoties vadībā ar rezultātu 3-0. Tomēr Okala, laužot Ozoliņa servi, atguvās līdz 3-3. Atbildīgā brīdī, rezultātam esot 4-4, Ozoliņš zaudēja serves geimu un piekāpās setā.

Savukārt pēdējā setā 18 gadus vecais tenisists piekāpās vairākos sīvos geimos, kas ne līdz galam atspoguļo graujošo zaudējumu setā ar rezultātu 1-6.

Zaudējot pirmajā kārtā, Ozoliņš pie ATP ranga punktiem netika.

Iepriekšējās nedēļas Manakoras turnīrā Ozoliņš tika līdz ceturtdaļfinālam, bet dubultspēlē tāpat kā šajā nedēļā nepiedalījās.

Otro nedēļu Manakorā spēlēja arī Roberts Štrombahs, kurš šonedēļ vienspēlēs nepārvarēja kvalifikāciju, bet dubultspēlēs zaudēja pirmajā kārtā.