Francijas atklātā tenisa čempionāta ceturtās kārtas mačā pirmdien zaudējumu piedzīvoja pagājušā gada spēcīgākā tenisiste Na Li no Ķīnas.

Ar septīto numuru izliktā Li ar rezultātu 6-3, 2-6, 0-6 piekāpās Kazahstānas tenisistei Jaroslavai Švedeovai.

Maču Li iesāka pārliecinoši, tomēr otrajā setā pieļāva arvien vairāk kļūdas un viņa tā arī neatguvās šajā cīņā.

Līdz ar to no sieviešu vienspēļu sacensībām jau izstājušās visas kādreizējās čempiones un šogad turnīram būs jauna uzvarētāja.

Ceturtdaļfinālā šobrīd WTA ranga 142.vietā esošā Švedova spēkosies ar ASV tenisisti Varvaru Ļepčenko vai sacensību ceturto raketi Petru Kvitovu no Čehijas.

Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu Švedova sasniedza arī 2010.gadā.

Tikmēr pie ļoti smagas uzvaras vairāk nekā trīs stundas ilgā cīņā tika sacensību otrā rakete Marija Šarapova no Krievijas, kura ar 6-4, 6-7 (5:7), 6-2 pieveica čehieti Klāru Zakopalovu.

Šajā mačā otrais sets vien ilga 82 minūtes. Tenisistes viena otras servi lauza 21 reizi.

Šarapova ceturtdaļfinālā tiksies ar igaunieti Kaiju Kanepi, kura izlikta ar 23.numuru, vai Aranču Rusu no Nīderlandes.

Kā ziņots, vēl divos ceturtdaļfināla pāros sacentīsies slovākiete Dominika Cibuļkova, kura izlikta ar 15.numuru, un sacensību sestā rakete austrāliete Samanta Stosura, kā arī ar desmito numuru izliktā vāciete Angelika Kerbere un Sāra Erani no Itālijas, kurai turnīrā ticis 21.numurs.