Par Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretāru apstiprināts Zasjadko
Foto: Latvijas Tenisa savienība

Par Latvijas Tenisa savienības (LTS) ģenerālsekretāru valde ir apstiprinājusi Konstantīnu Zasjadko, informē LTS.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konstantīns Zasjadko jau kopš bērnības ir saistīts ar tenisu, gan kā tenisa spēlētājs, gan vēlāk arī kā Latvijas tenisa tiesnešu darba organizētājs. Viņš ir ieguvis atzinību, piedaloties starptautiski nozīmīgu tenisa sacensību organizēšanā un tiesāšanā.

Līdzšinējais LTS ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks savu amatu pametis, jo ievēlēts Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretāra amatā.

"Esmu gandarīts, ka Latvijas tenisa "lielā ģimene" ir izaudzinājusi krietnu darba darītāju, kurš ir devis jūtamu ieguldījumu Latvijas tenisa attīstībā," sacīja Latvijas tenisa savienības prezidents Juris Savickis. "Es saku lielu paldies Kārlim Lejniekam par viņa paveikto Latvijas tenisa labā un novēlu panākums un labus darba rezultātus arī Latvijas Olimpiskās komitejas vadības sastāvā. Esmu pārliecināts, ka arī jaunais LTS ģenerālsekretārs Konstantīns Zasjadko veiksmīgi tiks galā ar uzticētajiem pienākumiem un veicinās Latvijas tenisa turpmāku attīstību".

"Es pateicos LTS prezidentam Jurim Savickim par man izrādīto uzticību. Es pielikšu visus savus spēkus un zināšanas, lai attaisnotu šo uzticību un, lai mans darbs dotu jūtamu ieguldījumu Latvijas tenisa attīstībā," pauda Zasjadko. "Lai arī teniss ir individuāls sporta veids, tā panākumus lielā mērā kaldina komanda un strādāt komandā būs viens no manas darbības galvenajiem pamatprincipiem."

Tags

Kārlis Lejnieks Juris Savickis Teniss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form