'RTU Robežsardze'/'Jūrmala' komandu papildinājuši Ukrainas un Argentīnas volejbolisti
Foto: RTU Robežsardze/Jūrmala

Ar vairākiem būtiskiem jauninājumiem komandas organizācijā šajā nedēļas nogalē volejbola komanda "RTU Robežsardze"/"Jūrmala" sāk startu "Credit24" meistarlīgā volejbolā. Lai gan sākotnēji pirmā spēle bija paredzēta jau 26. septembrī pret Sāremā volejbola klubu, tomēr Covid-19 mainīja šos plānus. Sestdien, plkst. 15.00 "RTU Robežsardze"/"Jūrmala" mērosies spēkiem ar "Jēkabpils Lūšiem", ziņo komandas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā jau volejbola fani ir pamanījuši, komandas nosaukums šosezon ir kļuvis garāks. Tam klāt nācis arī Jūrmalas vārds, jo tieši šajā pilsētā nu komanda ir radusi savas mājas – Jūrmalas valsts ģimnāzijas (Raiņa ielā 55) zālē. Nemainīgi stabili atbalstītāji komandai saglabājas Rīgas Tehniskā universitāte un Robežsardze.

Runas par komandas sastāva veidošanu sākās jau šī gada februārī, kad komandas vadībai radās vēlme Vidzemē izveidot spēcīgu volejbola klubu, kurā lielākā daļa sportistu būtu profesionāļi. Savas korekcijas plānošanā ieviesa Covid-19 pandēmija, taču kopējie mērķi palika nemainīgi – spert nozīmīgu soli uz priekšu kā profesionālai organizācijai, liekot pamatus ilgtspējīgai un profesionālai komandai. Līdz ar to loģisks lēmums bija divu klubu – "RTU Robežsardze" un "OC Limbaži"/MSĢ – apvienošana. Tā radās klubs, kurā katram spēlētājam sevi jāpierāda, jācīnās par vietu pamatsastāvā.

Komandas galvenā trenera amatu turpina ieņemt Raimonds Vilde, kurš vairākkārt pierādījis savas darba spējas un uzticību volejbolam: "Man ir liels prieks strādāt ar komandu, kurā nav izteikta pamatsastāva un cīņa par vietu komandā notiek jau treniņos. Katra trenera lielākais prieks ir iespēja strādāt ar motivētiem sportistiem, tā trenera ambīcijas aug reizē ar sportistiem un otrādi. Ļoti ceru, ka rezultāti mums visiem sniegs vēl lielāku gandarījumu," saka treneris.

R.Vildem talkā nācis arī uzticamais Klāvs Zaļkalns, kurš komandā atgriezies pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma.

Komandai palīgā šogad nākuši arī Arnis Tunte un Rūta Voitkāne, kuri atbalstīs ar savām organizatoru prasmēm. A.Tunte allaž izcēlies ar patriotismu, tāpēc uzskata šo par lielisku iespēju stiprināt valsts tēlu citu valstu spēlētāju acīs.

"Manuprāt, ir aplami, ka daudzi labākie Latvijas volejbolisti izvēlas spēlēt ārpus mūsu valsts uz tādiem pat noteikumiem, ko spējam piedāvāt paši. Ceram ar laiku izveidot klubu, kā starta platformu, arī pašmāju spēlētajiem uz volejbola lielvalstīm," pauž Tunte.

Komandas sportistu sastāvs ir plašs un daudzpusīgs, tajā vietējos spēlētājus papildina ari volejbolisti no Ukrainas un Argentīnas. Pilnajā komandas sastāvā ir: Ingars Ivanovs, Mareks Maksimovs, Kārlis Uģis Ābelītis, Roberts Kļaviņš, Vitālijs Šutkovs (Vitalii Shchytkov), Aivis Āboliņš, Vladimirs Visockis, Matīss Gabduļins, Gatis Garklāvs, Patriks Pinka, Nikolass Asiels Macs (Nicolas Ariel Matz), Jēkabs Dzenis, Edgars Šimanskis, Renārs Pauls Jansons un Aleksandrs Avdejevs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai arī komandas šīs sezonas kalendārs vēl nav pilnībā apstiprināts, jau šobrīd ir skaidrs, ka spēļu būs daudz, jo plānots piedalīties četros nozīmīgos turnīros – Latvijas kausā, Latvijas čempionātā, "Credit24" meistarlīgā un CEV kausā.

Tags

Raimonds Vilde Rīgas Tehniskā universitāte Robežsardze Volejbols
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form