Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien Čārlstonas WTA "Premier" sērijas turnīra trešās kārtas spēlē ar rezultātu 6-3, 6-4 pārspēja ar austrālieti Ešliju Bārtiju un sasniedza ceturtdaļfinālu.

Šī Sevastovai un Bārtijai bija pirmā savstarpējā spēle WTA tūrē, un Latvijas sportistei to izdevās uzvarēt stundā un trīs minūtēs. Šī uzvara Sevastovai garantēja 100 WTA ranga punktus. Sevastova pasaules rangā ierindojas 16. vietā, bet Bārtija atrodas divas pozīcijas zemāk.

Ceturtdaļfinālā viņas pretiniece būs krievietes Jeļenas Vesņinas un čehieti Kristīnas Plīškovas pāra uzvarētāja. Vesņina pasaules rangā ir 42. vietā, bet Plīškova – 77.

Iepriekšējā mačā Sevastova ar 7-5, 6-7 (5:7), 6-1 pieveica amerikānieti Karolīni Doulhaidu, bet pirmā kārta Latvijas tenisistei bija brīva.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.