Latvija tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien, 25. aprīlī, Štutgartes WTA "Premier" turnīra otrās kārtas spēlē smagā cīņā ar 6-4, 6-3 pieveica mājinieci Lauru Zīgemundu, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Tagad piektdien ceturtdaļfinālā Sevastova tiksies ar pasaules ranga trešo numuru un trešo izsēto turnīrā Petru Kvitovu.

Sevastovai mačs pret pasaules ranga 99. numuru un turnīra mājiniece izvērtās ļoti smags, tenisistēm kortā aizvadot gandrīz divas stundas. Pirmajā setā Sevastova sākumā lauza pretinieces serves geimu, tad astotajā geimā pati zaudēja serves geimu, bet uzvarēja pēdējos divus geimus un pirmo setu ar 6-4. Abus "breikus" liepājniece veica geimos, kuri ilga vairāk par 10 minūtēm katrs.

Otrajā setā Sevastova pēc sarežģītā sākumā šķietami viegli panāca 5-1, tomēr zaudēja divus geimus pēc kārtas. Nākamajā geimā Sevastova lauza pretinieces serves geimu, uzvarot visā mačā ar 6-4, 6-3.