Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova (WTA 47.) trešdien Čārlstonas 500 punktu WTA sērijas turnīra otrās kārtas spēlē ar rezultātu 6-7 (3:7), 6-2, 4-6 piekāpās Ketrīnai Maknallijai (WTA 118.) no ASV.

Abas tenisistes apmēram +28 grādu karstumā spēkojās divas stundas un 26 minūtes, 19 gadus vecajai Maknallijai svinot uzvaru pirmajā savstarpējā spēlē. Amerikāniete nākamajā kārtā tiksies ar Spānijas pārstāvi Paulu Badosu (WTA 71.), kura paralēli notiekošā spēlē trijos setos pieveica Šveices tenisisti Belindu Benčiču (WTA 12.).

Lai gan Anastasija Sevastova spēli uzsāka pārliecinoši, izvirzoties vadībā ar 5-2, liepājniece ar savu sniegumu nebija apmierināta, reiz pat salaužot savu raketi. Turpmākie notikumi tenisistei nebija veiksmīgi. Tikusi jau pie setbumbas, Sevastova izpildīja dubultkļūdu un zaudēja serves geimu (5-4). Liepājnieces pretiniece vēlreiz lauza viņas servi, un, rezultātam esot 5-6, Sevastova jau knapi panāca taibreiku, kurā gan pārliecinoši zaudēja.

Otrais sets lika domāt, ka Sevastova pārvarējusi negaidīto misēkli pirmajā setā. Pēc medicīniska pārtraukuma ieturēšanas Latvijas pārstāve atkal veiksmīgi uzsāka setu, tajā triumfējot 29 minūšu laikā. Latvijas tenisiste seta laikā vairākkārt izpildīja veiksmīgus "apvedošos" sitienus, atrodot pretargumentus amerikānietes veiksmīgajai spēlei pie tīkla.

Arīdzan trešais sets tika uzsākts veiksmīgi, uzreiz laužot pretinieces servi un nostabilizējot divu geimu pārsvaru. Abas tenisistes apmainījās ar neveiksmīgiem serves geimiem, bet Sevastova spēja panākt rezultātu 4-2.

Seta izskaņā Latvijas pārstāve atkal "salūza". Sevastova atspēlēja trīs breikbumbas, bet zaudēja serves geimu (4-4), tūlīt pēc tam negūstot ne punkta Maknallijas serves geima laikā. Negaidīti ātri pienāca spēles izšķirošie notikumi, Sevastovai atspēlējot divas mačbumbas, tomēr geima izskaņā virsroku ar agresīvu spēli pie tīkla atkal guva Maknallija.

Ziņots, ka pirmajā kārtā liepājniece ar rezultātu 6-3, 6-3 pārspēja Krievijas sportisti Anastasiju Potapovu (WTA 75.). Par šo panākumu Sevastova nopelnījusi 30 WTA ranga punktus.