Par Guandžou WTA "International" sērijas tenisa turnīra uzvarētāju sestdien kļuva DĀR pārstāve Šanela Šēpersa, kas pirmajā kārtā pārspēja Latvijas vadošo tenisisti Anastasiju Sevastovu.

Finālspēlē Šēpersa, kas bija izlikta ar septīto numuru, ar 6-2, 6-2 diezgan pārliecinoši uzvarēja ar astoto numuru izlikto slovākieti Magdalēnu Ribarikovu, pirmo reizi karjerā triumfējot kādā no WTA raudzes turnīriem.

27 gadus vecā Šēpersa tādējādi kļuva par pirmo DĀR tenisisti kopš 2003.gada, kas uzvarējusi kādā no WTA turnīriem.

"Visi iepriekšējie mači šajā turnīrā bija ļoti sarežģīti, bet šoreiz viss gāja "kā pa sviestu"," pēc uzvaras izteicās Šēpersa. "Mans sniegums bija ļoti nemainīgs, visu laiku liku pretiniecei kustēties pa kortu. Nepieļāvu kļūdas un kopumā aizvadīju labu spēli."

Zīmīgi, ka pirms šī turnīra Šēpersa WTA raudzes sacensībās vēl ne reizi nebija pārvarējusi ceturtdaļfināla kārtu.

Jau vēstīts, ka pirmajā kārtā Šēpersa Sevastovu uzvarēja ar rezultātu 7-5, 1-6, 6-3, lai arī pirmajā setā atradās zaudētājās ar pieciem geimiem.