Planētas pirmā rakete sieviešu tenisā Iga Švjonteka sestdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Francijas atklātā čempionāta trešās kārtas spēlē.

Polijas tenisiste ar rezultātu 6-0, 6-0 pārspēja ķīnieti Vanu Sjiņjui (WTA 80.), maču noslēdzot 51 minūtē.

No šogad "French Open" sešiem aizvadītajiem setiem Švjonteka četros nav zaudējusi neviena geima - ko tādu atklātajā ērā bez viņas iespējušas Mērija Pīrsa 1994. gadā un Martina Navrātilova 1985. gadā. Pēdējo desmit gadu laikā tikai četras tenisistes "Grand Slam" turnīros spējušas mačus noslēgt ar rezultātu 6-0, 6-0.

Tikmēr ranga sestās pozīcijas īpašniece Koko Gofa no ASV ar 6-7 (5:7), 6-1, 6-1 uzvarēja 16 gadus veco Mirru Andrejevu (WTA 143.).

Pirmo setu zaudēja arī ranga septītajā pozīcijā esošā Onsa Žabēra, tunisietei ar rezultātu 4-6, 6-4, 6-2 pārspējot serbieti Olgu Daniloviču (WTA 105.). Francijas atklātajā čempionātā Žabēra ne reizi nav tikusi tālāk par ceturto kārtu.

Sezonas otrais "Grand Slam" turnīrs - Francijas atklātais čempionāts - norisināsies līdz 11. jūnijam.