Austrālijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā pārliecinošu uzvaru izcīnīja turnīra galvenā favorīte Serēna Viljamsa, kura pusotras stundas laikā pārspēja ar piekto numuru izlikto Mariju Šarapovu

Šī Viljamsai bija 18. uzvara pēc kārtas duelī ar Šarapovu.

Viljamsa maču iesāka neveiksmīgi, jo pēc vairākām viņa kļūdām zaudēja savu servi, tomēr mirkli vēlāk viņa trīs geimos pēc kārtas bija veiksmīgāka un seta rezultāts tika izlīdzināts (3-3). Pēc tam Šarapova atspēlēja trīs breikbumbas, bet nākamajā geimā viņa neizmantoja divas breika iespējas. Desmitajā geimā Viljamsa ieguva vairākas setbumbas un uzvarēja pirmo setu.

Otrajā setā Viljamsa dominēja kortā. Viņa izvirzījās vadībā ar 5-0, un mača uzvarētājs praktiski jau bija skaidrs. Šarapova izvairījās no "sausā" zaudēta geima, bet izrādīt pretestību pasaules ranga līderei tā arī neizdevās.

"Australian Open" pusfinālā Viljamsa sacentīsies ar Agņešķu Radvansku (4), kura ceturtdaļfinālā arī uzvarēja ļoti pārliecinoši. Viņa ar rezultātu 6-1, 6-3 pārspēja Karlu Svaresu Navarro (10).