''Biolars/Ozolnieku'' volejbola komanda sestdien ar 3:1 uzvarēja SK ''Rīga'' komandu un izlīdzināja rezultātu spēļu sērijā par 3. vietu Latvijas čempionātā, informēja Latvijas Volejbola federācijā.

Spēle, kas notika Ozolniekos, pirmajos divos setos ar 25:23 un 26:24 uzvarēja laukuma saimnieki, trešajā setā ar 26:24 - viesi, taču mājinieki bija pārāki ceturtajā setā ar 25:17. Pirmajā spēlē SK ''Rīga'' savā laukumā bija uzvarējusi ar 3:2. Spēļu sērija rit līdz trim uzvarām, bet nākamā sacensība 9. aprīlī atkal notiks ''Daugavas'' sporta namā Rīgā.

Sestdien 5. vietu Latvijas čempionātā ieguva ''Cēsu Alus'', kas arī otrajā sacensībā viesos sērijā līdz divām uzvarām pārspēja Daugavpils ''Ezerzemi/DU'' 3:2, kas pēc trešā seta bija vadībā ar 2:1. Pirmajā spēlē cēsinieki uzvarēja ar 3:0.

Svētdien Olimpiskajā sporta centrā Rīgā notiks otrā finālspēle sērijā līdz trim uzvarām starp ''Lāse-R'' un ''ELVI/Kuldīga'' komandām. Pirmajā finālspēlē piektdien ar 3:0 uzvarēja ''Lāse-R''. Otrās spēles sākums pulksten 16 un to tiešraidē translēs LTV7.