Eiropas čempiones Graudiņa/Kravčenoka aizvadīs spēli Doma laukumā
Foto: CEV

Arī šogad no 28. līdz 30. augustam Doma laukumā būs vērojami aizraujoši pludmales volejbola pasākumi – Latvijas un pasaules profesionālu pludmales volejbolistu spēles, amatieru sacensības un jauniešu vasaras bezmaksas treniņu noslēguma pasākums, vēsta Rīgas pludmales volejbola nedēļas organizatori.

Viens no gaidītākajiem mirkļiem būs šī gada Eiropas čempioņu Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas spēle ar volejbolistu pāri no Nīderlandes – Marlēnu Ramondu Van Jerselu un Džoju Stubi.

Latvija volejbolistes 19. augustā sastādītajā Starptautiskās volejbola federācijas (FIVB) rangā ieņem 22. vietu, bet Rīgā gaidāmās pretinieces atrodas tieši vietu zemāk. Abi pāri šogad tikušies vienreiz, kad Nīderlandes duets bija pārāks Varšavas četru zvaigžņu posma grupa turnīra spēlē.

"Iespēju spēlēt pludmales volejbolu pašā pilsētas centrā un vietā ar vēsturisku nozīmi, mēs nevarējām palaist garām!" tā Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa stāsta par ideju dalībai Rīgas pludmales volejbola nedēļā.

Vēl pirms pludmales volejbolistes kļuva par Eiropas čempionēm, viņas uzrunāja pasākuma organizatorus ar vēlmi piedalīties. Arī pagājušajā gadā volejbolistes sekoja līdzi pasākumam Doma laukumā, uzslavējot tā kvalitāti un ideju.

"Pludmales volejbola laukums pašā Rīgas centrā ir ekskluzīvi, tāds arī bija šis pasākums pagājušajā gadā," izteicās Anastasija Kravčenoka. "Šogad man un Tīnai dota iespēja izbaudīt ekskluzīvu pludmales volejbola atmosfēru Rīgas centrā un, protams, mēs mēģināsim sagādāt pozitīvas emocijas mūsu atbalstītājiem."

Paraugspēli Graudiņa/Kravčenoka pret Van Jersela/Stube varēs noskatīties piektdien, 30. augustā pulksten 18.00.

Pēc paraugspēles uz laukuma tiks aicināti Latvijas labākie vīriešu pludmales volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs, Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Lai gan pludmales volejbols ir komandas sporta veids, šoreiz volejbolisti stāsies viens otram pretī individuāli, katrā spēlē mainoties ar pāriniekiem, un sacentīsies par Doma laukuma karaļa titulu "King of the Beach" turnīrā.

Atbalstot pludmales volejbola amatieru kustību, Rīgas pludmales volejbola nedēļa piedāvās vairākus turnīrus amatieriem – 28. augusta vakarā amatieru turnīrs sievietēm un vīriešiem un 29. augusta vakarā tradicionālais pludmales volejbola turnīrs "King & Queen" un MIX turnīrs. Par iespēju spēlēt Doma laukumā amatieriem jāiziet kvalifikācijas turnīri, kas augustā tiek izspēlēti "O-Sands" pludmales volejbola laukumos.

Jau ierasti pasākuma viena diena, šoreiz 28. augusts, būs veltīta jauniešiem, kuri tiks priecēti ar dažādām pludmales volejbola aktivitātēm, izspēlēm un treniņiem, kā arī iespēju satikt savus pludmales volejbola elkus.

Īpašs pārsteigums būs pludmales volejbola treniņi Doma laukumā, kas tiks piedāvāti ne tikai jauniešiem, bet arī pieaugušajiem. 30.augusta rītā no pulksten. 10.00 Doma laukumā būs vienreizēja iespēja piedalīties treniņā ar Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem un volejbolistēm. Sekojiet līdzi pasākuma aktualitātēm, lai uzzinātu par pieteikšanos un dalību treniņos.

Ar to pārsteigumi nebeidzas, jo 29. augusta pulksten 19.00 Latvijas populārie sportisti un citas zvaigznes mērosies spēkiem pludmales volejbolā labdarības spēlē ar mērķi ziedot naudas balvu biedrības "Vecpiebalgas novada rūķi" labdarības aktivitātēm.

Tags

Tīna Graudiņa Anastasija Kravčenoka Edgars Točs Aleksandrs Samoilovs Jānis Šmēdiņš Mārtiņš Pļaviņš Pludmales volejbols

Comment Form