Latvijas vīriešu volejbola čempionāta finālsērijas otrajā spēlē svētdien, 6.aprīlī, "ELVI/Kuldīga" sīvā cīņā ar 3-2 (25:21, 22:25, 25:13, 19:25, 15:5) uzvarēja čempionus "Lāse-R", panākot izlīdzinājumu visā sērijā 1-1.

Pirmajos divos setos laukumā ritēja līdzīga cīņa un tikai seta galotnēs noskaidrojās uzvarētāji. Trešajā setā, sajutuši spēles garšu, kuldīdznieki ātri panāca drošu pārsvaru un uzvarēja pārliecinoši ar 25:13. Ceturtajā setā ilgu laiku vadībā bija "Lāse-R", taču tad, gūstot trīs punktus pēc kārtas, "ELVI/Kuldīga" izlīdzināja rezultātu 18:18. Pēc čempionu galvenā trenera Raimonda Vildes paņemtā pārtraukuma "Lāse-R" saņēmās un uzvarēja ceturto setu ar 25:19.

Izšķirošajā – piektajā – setā īsta cīņa tā arī neizvērtās. Sākumā vēl rezultāts bija neizšķirts 1:1, bet tad "ELVI/Kuldīga" guva septiņus punktus pēc kārtas, panākot 8:1. Līdz ar to piektā seta un visas spēles liktenis praktiski bija izšķirts, un "ELVI/Kuldīga" panāca izlīdzinājumu finālsērijā.

Finālsērijas līdz trīs uzvarām trešā spēle 9.aprīlī notiks Kuldīgā. Fināla ceturtā spēle notiks 12.aprīlī Rīgā, bet, ja būs nepieciešama piektā un izšķirošā spēlē, tad tā 13.aprīlī risināsies Kuldīgā.

Atgādinām, ka finālsērijas pirmajā Kuldīgā spēlē "Lāse-R" uzvarēja negaidīti pārliecinoši ar 3-0 (25:20, 28:26, 25:20).