Latvijas pludmales volejbola dueta Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža iekļuvuši I Eiropas spēļu pusfinālā, kur turpinās spēkoties par medaļām.

Pusfinālā Latvijas sportisti salīdzinoši īsā mačā, kas ilga 34 minūtes, ar 2-0 (21:13, 21:15) pārspēja Izrāleas pāri Šonu Faigu/Arielu Hilmanu, kuri pirms tam savā astotdaļfināla mačā pārspēja otru Latvijas pāri Ruslanu Sorokinu/Aleksandru Soloveju. Šis mačs noslēdzās divos setos, kuros izraēlieši bija pārāki ar 2-0 (21:14, 21:15).

Pļaviņa/Regžas pretinieki pusfinālā būs čehi Pšemisls Kubala/Jans Hadrāva, kuri savā ceturtdaļfināla spēlē ar 2-0 (25:23, 21:17) uzvarēja šveiciešus Marko Kratigeru/Sebastjenu Sevaljē.

Otrajā ceturtdaļfināla zarā uzvaras svinēja Krievijas sportisti Jaroslavs Koškarevs/Dmitrijs Barsuks un šveicieši Aleksejs Štrasers/Gabriels Kislings, kuri savstarpēji tiksies pusfinālā.

Kā zināms, pagaidām vienīgo medaļu I Eiropas spēlēs Latvijai ir izcīnījusi cīkstone Anastasija Grigorjeva. Nākamais augstākais sasniegums ir smaiļotāja Alekseja Rumjanceva 4.vieta 200 metru distancē.