Andreja Odinokova vadītā U-21 sieviešu valstsvienība piektdien, 20. maijā, Serbijas pilsētā Ubā A grupas mačā ar 1-3 (26:24, 16:25, 22:25, 15:25) piekāpās Dānijas vienaudzēm.

Pirmajā setā tikai vienreiz rezultāta starpība pārsniedza divus punktus, pēc Latvijas izlases iekrišanas servju uzņemšanā Dānijai panākot 14:11. Nākamos trīs punktus guva Latvija, izlīdzinot rezultātu, bet seta beigās, kad dānietes bija priekšā ar 24:22, Odinokovs no rezervistu soliņa izvilka dūzi, Evelīnas Rutkovskas vietā laukumā sūtot Kristu Paegli, kura gan stiprināja servju uzņemšanu, gan arī trīsreiz teicami uzservēja, pēdējos divus punktus setā latvietēm gūstot ar bloku – 26:24.

Otrajā setā pēc 1:2 Latvija ar labām servēm panāca 4:2, taču drīz jau bija 9:5 Dānijas labā. Dānietes kļūdījās uzbrukumā, ļaujot izlīdzināt rezultātu (10:10), taču pretinieces pēc Frederikes Stenholtas Krogas "eisa" panāca 18:11, setu aizvedot līdz uzvarai ar 25:16.

Trešajā setā ne reizi līdz pēdējās bumbas izspēlei kāda no komandām nebija ieguvusi lielāku pārsvaru par diviem punktiem. Pēc Silles Slotas Hansenas nesekmīga uzbrukuma Latvija panāca 22:20, taču pēdējos piecus punktus setā guva dānietes – 25:22.

Ceturtais sets jau no paša sākuma Latvijas volejbolistēm neizdevās – 1:6, 2:9, 6:14, un Dānija varēja svinēt uzvaru turnīra atklāšanas spēlē, setu uzvarot ar 25:15.

Latvijas izlasē 11 punktus guva Megija Dambrehte. 9 punktus sakrāja Anna Rīta, kura izcēlās ar pieciem blokiem, bet septiņus punktus guva Kristīne Kramēna.

Dānijas valstsvienībā 19 punktus sakrāja Kroha, trīs no tiem gūdama ar servi. Par punktu mazāk sakrāja Frīda Marija Kofoda Brinka, piecus punktus gūdama ar servi.

Sievietēm finālturnīrā, kurā no 2. līdz 7. jūlijam Itālijā piedalīsies astoņas komandas, iekļūs katras grupas uzvarētājas, kā arī trīs labākās četru grupu otrās vietas ieguvušās komandas.

Tā kā grupās ir dažāds komandu skaits, lai noskaidrotu, kuri no otrās vietas ieguvējiem kvalificēsies finālturnīram, vērā tiks ņemti tikai pirmo triju komandu savstarpējie rezultāti.